طراحی روشنایی
تقویت نورپردازی در راستای الهام بخشی و زندگی بهتر
مواد
ما با درک بهتر مواد ، مرزهای طراحی را گسترش داده ایم.
برنامه ریزی اقتصادی
ما درک خود را بر مبنای نیازهای توسعه پایدار و جوامع موفق در خدمات مبتنی بر اقتصاد قرار میدهیم
قبل
بعدی

بخش طراحی شرکت رویال ساخت همواره سعی بر آن داشته که موارد زیر را در راستای هرچه بهتر شدن ارائه خدمات خود در نظر بگیرد:

فیزیک ساختمان ، اکولوژی ساختمان

ضمانت کیفیت و کارایی

اگر ساختمانها ضمن کارکردن حداکثر راحتی ، به طور کارآمد عمل کنند ، باید دستورالعمل های اصلی فیزیکی را انجام دهند. ما دانش نظری مورد نیاز شما را به شما ارائه می دهیم – همراه با تجربه ساخت و ساز طولانی مدت ما برای پروژه شما.

خواه عایق حرارتی ، تراکم ساختمان یا آکوستیک اتاق باشد: معمولاً چندین عامل وجود دارد که بر یک مقدار واحد تأثیر می گذارد. دستیابی به کیفیت مطلوب و اطمینان از آن در طی مدت زمان طولانی ، فراخوانی روش های پیچیده اندازه گیری و محاسبات پیچیده است.

مهندسان فیزیک ساختمان ما بیش از 20 سال تجربه عملی ساخت و ساز دارند که در طول صدها پروژه انجام شده است. آنها همچنین از طریق آخرین دوره های آموزش مداوم ، از آخرین تحولات در حوزه خود پشیمان هستند. ارتباط تنگاتنگ با همکاران در خانه از رشته های مهندسی مجاور مهندسی خدمات ساختمان ، مهندسی نما ، طراحی انرژی و محیط زیست ساختمان راه حل هایی را ارائه می دهد که کاملاً بدون هیچ شکافی باشد.

تیم مشاوره ما در ساخت بوم شناسی در استفاده از مصالح ساختاری سازگار با محیط زیست و سالم با شما هماهنگی می کنند. ما همچنین انرژی مورد نیاز برای تولید و بهره برداری از ساختمان را در نظر می گیریم. این مانع از انتشار غیرضروری می شود. علاوه بر استفاده از مواد سازگار با محیط زیست و بی ضرر ، ما نیز برای جلوگیری از انتشار گازهای مضر و زباله های خطرناک ، بر بازیافت و مدیریت پسماند نیز تمرکز می کنیم.

فیزیک ساختمان یک عنصر خدمات در برنامه ریزی فنی کلی ما است. با این کار ، شما یقین دارید که سوالات فیزیک ساختمان نیز توسط متخصصان اثبات شده در محدوده هماهنگی کلی کلی کلیه معاملات حل می شود.

طراحی انرژی

مسیر پایدار به سطوح بالای آسایش

ساختمان های خلاقانه و مفاهیم فناوری ساختمان با حداقل مصرف انرژی به راحتی حداکثر می رسند. در اینجا ما رفتار فیزیکی طبیعی ساختمان را از نظر فرآیندهای ذخیره سازی و تخلیه ، جذب گرما و دفع حرارت مورد توجه قرار می دهیم و نیاز به مفاهیم انرژی گرا و صرفه جویی در منابع برای دارایی آینده خود را با همکاری معماران و اصلی توسعه می دهیم.

خدمات طراحی انرژی ما شامل ایجاد و بهینه سازی تقاضای انرژی اولیه دارایی شما در کل چرخه زندگی آن است. ما از ابزارهای مدرن برای شبیه سازی پیشینی در رفتار ساختمانها و تجهیزات در کار و تعامل بین عناصر مختلف استفاده می کنیم. در نتیجه ، ما می دانیم که ساختمان شما با توجه به نوع نمای انتخاب شده با تهویه طبیعی ، جرم انبارداری ، استفاده از انرژی تجدید پذیر در روزهای روشنایی و جریان حرارتی ، چگونه از نظر اقتصادی و محیط زیست رفتار خواهد کرد.

مهندسان ما برای ایجاد کمترین انرژی و حتی ساختمان مازاد انرژی خود ، یک انرژی و سفارشی سازی مناسب و سودآور و آب و هوای داخلی ایجاد کرده اند و تضمین دمای مطبوع دلپذیر در سال را دارند. مدل های شبیه سازی برای تست فناوری اندازه گیری و کنترل قبل از رسیدن به محل ساخت و ساز. ما همچنین یک سیستم نظارت و مدیریت انرژی مناسب برای شما ایجاد کرده ایم که با استفاده از آن می توانید هزینه های کم انرژی طراحی شده را ثبت و ردیابی کنید.

طراحی مدیریت تسهیلات

در نظر گرفتن عملیات حتی در مرحله برنامه ریزی و اجرا

استفاده آتی ساختمان و درخواست های کاربر که در نتیجه آن نقش مهمی در روند برنامه ریزی و ساخت دارد. اطلاعات و جنبه های مربوط به استفاده و بهره برداری باید در مراحل اولیه یک پروژه در نظر گرفته شود و پس از آن به طور ضروری به روز شود. این داده ها به موازات برنامه ریزی و ساخت ، در مدیریت تأسیسات ضبط و یکپارچه می شوند.

کارمندان برنامه ریزی با توجه به هزینه های عملیاتی و چرخه عمر یک دارایی و فرایندهای مربوط به اپراتور خود ، نقش اصلی پشتیبانی را ایفا می کنند. برنامه ریزی یکپارچه این هزینه ها و فرایندها را بهینه می کند. خدمات مشاوره ای و برنامه ریزی می تواند از هر طریق ممکن ترکیب شود ، از پشتیبانی از برنامه ریزی موقت (بررسی برنامه ریزی FM و بهینه سازی هزینه های عملیاتی) گرفته تا پشتیبانی برنامه ریزی جامع که شامل کلیه مراحل PWD از جمله برنامه ریزی و اجرای است. خدمات اپراتور و راه اندازی یک ساختمان جدید.

شناسایی و استفاده از پتانسیل های بهینه سازی: به عنوان یک عضو فعال تیم برنامه ریزی ، کلیه مباحث و فرآیندهای مربوط به اپراتور در قالب سناریوهای جایگزین برای پیاده سازی توانایی و کارآیی اقتصادی در تراز بین هزینه های سرمایه گذاری و هزینه های عملیاتی بررسی و ارزیابی می شود. علاوه بر قابلیت اطمینان هزینه ، شفافیت و مفاهیم نوآورانه همچنین از پایداری یک دارایی (مشاوره ساختمان سبز و مدیریت تأسیسات سبز) اطمینان حاصل می کنند.

مهندسی سازه

ظرافت ، اقتصادی و قوی

در آینده ، در کنار سؤالات پایداری و قابلیت استفاده ، مهندسی سازه نقش مهمی در طراحی ساختمان خواهد داشت. واقعاً ساختمانهای پایدار فقط با ساختارهای پشتیبانی بهینه سازی شده از منابع و در نتیجه انرژی اولیه می توانند حاصل شوند.

به همین دلیل ، حتی قبل از اولین ایده پروژه ، یک تیم برنامه ریزی با تجربه در سطح بین المللی و مشتریان به ما توصیه می کنند که بهترین ساختارهای پشتیبانی را برای ساختمان خود پیدا کنند.

به طور طبیعی ، ما با کل طیف مصالح ساختمانی معاصر و اصول طراحی کار می کنیم. اینها شامل فولاد ، بتون ، چوب ، شیشه ، غشاها و مصنوعی است. با هماهنگی نزدیک با معماران و اصولگرایان ، این منجر به ساختارهایی با کیفیت بالا می شود ، ساختارهایی که در آن راندمان اقتصادی به خطر نمی افتد. همراه با اصول کارآمد مواد در ساخت وزن سبک ، مفاهیم ساده و هوشمند پتانسیل عظیمی را برای دستیابی به استفاده پایدار و مسئولانه از منابع طبیعی ارائه می دهند. این امر به استفاده انحصاری از مواد قابل بازیافت گسترش می یابد.

تمرکز خدمات ما بر برنامه ریزی سازه های پشتیبانی برای ساخت انواع ساختمان ها – از جمله ساختمان های اداری ، مرتفع ، فرودگاه ها ، ایستگاه های قطار ، موزه ها ، ساختمان های مسکونی ، برج ها ، پل ها ، نما و سازه های ویژه است. به عنوان یک مؤلفه مهم برنامه ریزی فنی کلی ما ، ما به شما مهندسی کامل ساختاری را می توان در سایر تجارتها ادغام کرد و تمام مراحل اجرا را پوشانید.

مهندسی نما

ما نمای داخل را می شناسیم

امروزه نمای ساختمان حدود 15 تا 30 درصد از کل هزینه ساخت را به خود اختصاص می دهد و مهندسی نما را به یکی از پرهزینه ترین رشته ها تبدیل می کند. به همین دلیل ، برنامه ریزی برای محافظت از هزینه ها و جلوگیری از مطالبات تکمیلی ، عنصر اصلی هر پروژه است. هزینه ای که برای مهندسین نما صرف می شود بدون توجه به مشکل در طراحی نما ، بارها و بارها برای خود پرداخت می کند.

در نتیجه افزایش عظیم پیچیدگی از طریق نوآوری مداوم و مقررات پیشرو و در حال تحول چه در ساختمانهای جدید و چه برای پروژه های نوسازی ، مهندسی نما به یک مهندسی ویژه تبدیل شده است. به همین دلیل ما در تمام مراحل پروژه خدمات مهندسی تخصصی ارائه می دهیم ، بنابراین به اصولگرایان کمک می کنیم تا پروژه های خود را در بودجه مشخص انجام دهند.

یکی از ابزاری که ما استفاده می کنیم ، یک بانک اطلاعاتی جامع هزینه است که ما با ارزیابی مداوم جوایز قرارداد فعلی نما و جمع آوری داده ها در مورد روند بازار ، به روز هستیم.

برنامه ریزی ، برنامه ریزی فناوری عمومی

برنامه ریزی ساختمان های فردا امروز

ما در مهندسان و مشاوران رویال ساخت کلیه مناطق با رابط کاربری تخصصی را تحت پوشش قرار می دهیم: از مهندسی نما تا طراحی انرژی ، مهندسی خدمات ساختمان ، فیزیک ساختمان و اکولوژی ، مهندسی سازه گرفته تا طراحی مدیریت تاسیسات. ما با استفاده از این مجموعه های مهارت ، ما در اینجا هستیم تا برای هرگونه سؤالی که دارید ، به عنوان یک نقطه اتصال کامل به شما کمک کنیم. این همان چیزی است که ما “برنامه ریزی فنی کلی” می نامیم.

اگر می خواهید برای آینده بسازید ، برنامه ریزی شما باید پایدار و زیست محیطی باشد. عملکرد ساختمان سازگار با محیط زیست و سازگار با محیط زیست تنها در صورتی امکان پذیر است که نمای ، طراحی و تهویه مطبوع به طور هماهنگ انجام شود. یک تیم مستقر از مهندسین که نماینده کلیه رشته ها هستند به ما امکان می دهند راه حل های برنامه ریزی بدون رابط ، همه وظایف هماهنگی را برای کلیه معاملات انجام دهیم و حتی الامکان در مدیریت برنامه ، الزامات مدیریت تسهیلات را نیز مورد توجه قرار دهیم. و طرح های نما را بسازید و این موارد را با دید معماری خود هماهنگ کنید.

به موازات پوسته ساختمان ، ما یک استراتژی را برای کل مهندسی خدمات ساختمان مانند گرمایش ، تهویه و کارخانه تهویه مطبوع و روشنایی بر اساس معیارهای اقتصادی و پایداری تهیه می کنیم. یک مفهوم کلی آینده گرا که هم معماری و هم اقتصادی شما را برآورده می کند الزامات ضمن ارائه گواهینامه پایه و اساس مبتنی بر ساختمان سبز در همان زمان.

خدمات طراحی

خدمات طراحی شامل :

۱ارایه پیش طراح ها نقشه معماری و سازه با محاسبه هزینه ی اجرایی آن 

۲طراحی کلیه نقشه های معماری با محوریت ایده های مشتری و یا طراحی بر پایه کانسپت ها می باشد

۳طراحی نقشه های سازه با کمترین وزن با محاسبه هزینه اجرا

۴طراحی نقشه های سازه فضا کار و سازه های LSF به دو روش کانادایی و نیوزلندی با محاسبه هزینه اجرا

۵بهسازی نقشه های سازه ای و کاهش وزن سازه و یا پایدار سازی سازه

۶طراحی نقشه های سازه سیستم هایی از جمله مهانیت , سقف های کششی , سقف های یوبوت و ….

۸طراحی نقشه های برق ساختمان و هوشمند سازی

۹طراحی نقشه های کنترلی و اتوماسیون کارگاهها و کارخانجات

۱۰طراحی تاسیسات مکانیکی و سیستمهای لوله کشی ساختمان و آبیاری باغات

۱۱طراحی های ۳بعدی نما همراه با داتیل با محاسبه هزینه اجرا

۱۲طراحی های ۳بعدی داخلی همراه با داتیل با محاسبه هزینه اجرا

۱۳طراحی های ۳بعدی آشپزخانه و کابینت و کمد همراه با داتیل با محاسبه هزینه اجرا

اسکرول به بالا