شرکت رویال ساخت با ارایه بهترین کیفیت در اجرا ,مشاوره و طراحی ساختمان با مناسب ترین قیمت آماده به همکاری می باشد.

طبق بر آورده های به عمل آمده و با توجه به قیمت مصالح و دستمزدهای کار های ساختمانی لیست قیمت شرکت ایستاسازان برج به طور تقریبی به شرح ذیل می باشد لازم به ذکر است این قیمت ها به طور نسبی و تقریبی بوده و از پروژه ای به پروژه ی دیگر با توجه شرایط خاصه آن امکان کمتر یا بیشتر شدن هزینه ها می باشد و می توان قیمت های ارایه شده را مبنایی خوبی برای ارزیابی هزینه های مالی پروژه ی خود با کیفیت همچون سایر کارهای این شرکت دانست .

قیمت ساخت هر متر مربع ساختمان

با توجه به گزارش ها و ارقام  رسمی مرکز آمار هزینه تمام شده هر مترمربع مسکن (ساخت+هزینه پروانه و مجوزها) در تهران معادل یک میلیون وسیصد هزار تومان (۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان) و در شهرها یک میلیون و صدهزار تومان (۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان) و در منطق روستایی هفصد و سی هزار تومان (۷۳۰,۰۰۰ تومان) میباشد.

 • شرکت رویال ساخت ،ساخت هرمترمربع ساختمان را شامل سفتکاری و نازککاری به صورت کلیدی ما بین هشتصد و پنجاه هزارتومان (۸۵۰,۰۰۰ تومان) تا یک میلیون وسیصدهزار تومان (۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان) اجرا می کند که با توجه به جزییات پروژه و خواست کارفرما هزینه متغیر می باشد.

پیشنهاد ویژه ما برای شما اجرای پروژه به صورت درصدی می باشد:

 • همچنین در صورت تمایل کارفرما ساخت ساختمان به صورت درصدی (مابین ۱۲ الی ۱۸ درصد  هزینه های ساخت بابت نظارت و حق الزحمه مهندسی) قابلیت اجرایی دارد که دارای مزایایی نسبت به اجرای کلیدی می باشد از جمله, کاهش هزینه تمام شده , نسبت به ساخت به صورت کلیدی(به علت کاهش سود و اجرت اجرا و حذف حاشیه خطر و تلورانس افزایش قیمت مصالح) , پرداخت غیر نقدی , باز بودن دست کارفرما در اعمال سلیقه در تمامی مراحل و انتخاب متریال و مصالح , کاهش و افزایش هزینه ها در موارد دلخواه
استعلام قیمت و برآورد هزینه اجرای ساختمان و سود حاصله و مشاوره ساخت و ساز توسط کارشناسان ما به صورت رایگان ارایه می گردد پس همین الان تماس فرمایید .

قیمت ها در چهار قسمت طراحی , مراحل اداری , سفت کاری و نازک کاری ارایه شده است .

طراحی

گروه ساختمانی۱ تا ۵ سقف۶ تا ۱۰ سقفبیش از ۱۰ سقف
طراحی سازه۵,۲۰۰ تومان۶,۹۰۰ تومان۹,۸۰۰ تومان
طراحی معماری۵,۲۰۰ تومان۵,۷۰۰ تومان۸,۱۰۰ تومان
طراحی برق۲,۴۰۰ تومان۳,۷۰۰ تومان۵,۶۰۰ تومان
طراحی مکانیک۲,۴۰۰ تومان۴,۷۰۰ تومان۷,۳۰۰ تومان

همچنین ما آماده طراحی سازه های سبک , LSF , بهسازی و باز طراحی خانه های قدیمی جهت بازسازی  و طراحی اضافه اشکوب به قیمت های فوق میباشیم.

حق الزحمه طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی با 3DMAX همراه به با نقشه داتیل و اجرایی و همچنین طراحی نما و نورپردازی با 3DMAX با نقشه داتیل و اجرایی به شرح زیر می باشد: 

نوع خدماتقیمت
طراحی و دکوراسیون داخلی۲۵,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی طبقات تیپ۱۰,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی محوطه و لنداسکیپ۱۲,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی نما با نورپردازی۱۵,۰۰۰تومان به ازای هر متر مربع
طراحی کابینت۱۷,۵۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی سقف و کناف۱۷,۵۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
طراحی ۳بعدی به صورت انیمیشن۳۰,۰۰۰ تومان به ازای هر متر مربع
متره و برآورد۱ درصد کل مبلغ تمام شده برآورد

اخذ پروانه و مراحل اداری

نوع خدماتگروه الف تا ۶۰۰ متر مربعگروه ب تا ۲۰۰۰ متر مربعگروه ج تا ۵۰۰۰ متر مربعگروه د بیش از ۵۰۰۰ متر مربع
اخذ پروانه مسکونی + نظام مهندسی۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان (دو میلیون تومان)۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان (چهار میلیون تومان)۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان (ده میلیون تومان)۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان (بیست میلیون تومان)
اخذ استاندارد آتش نشانی +پایان کار مسکونی۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان (دو میلیون تومان)۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان (دو میلیون تومان)۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان (شش میلیون تومان)۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان (ده میلیون تومان)
 • کلیه هزینه های اعم از نقشه ها ,پرداخت فیشها و عوارض و پرداخت ها به سازمان ها و هزینه های متفرقه به عهده ی کارفرما می باشد و بدیهی است نرخ بالا فقط اجرت و حق الزحمه خدمات می باشد.
 • در موارد خاص و ساختمان ها با طرح ها و شرایط ویژه هزینه خدمات اخذ پروانه و پایان کار به صورت توافقی می باشد.
 • در صورت اخذ  تراکم و ارتفاع مازاد بر منطقه و یا اخذ تجاری خارج از عرف هزینه به صورت جدا حساب می شود.
 • لازم به ذکر است درصورت تخلفات در ساخت هزینه ای جدا بابت برطرف کردن تخلفات و اخذ پایان کار و آتش نشانی اخذ میگردد که به صورت موردی و با توافق طرفین میباشد.
 • هزینه ی اخذ پروانه و پایان کار ساختمان های اداری و تجاری به صورت توافقی و یا درصدی (۳ درصد هزینه های شهرداری )می باشد .

سفتکاری

نوع خدماتقیمت به تومان به ازای هر متر مربع
سفتکاری اسکلت بتنی*از ۳۰۰,۰۰۰ تا ۳۷۰,۰۰۰ تومان (از سیصد هزار تومان تا سیصد و هفتاد هزار تومان)**
سفتکاری اسکلت فلزی*از ۴۱۰,۰۰۰ تا ۴۷۰,۰۰۰تومان (از چهارصد و ده هزار تومان تا چهارصد و هفتاد هزار تومان)**
سقف و ستون بتنیاز ۱۹۰,۰۰۰ تا ۲۳۰,۰۰۰تومان (از صد و نود هزار تومان تا دویست و سی هزار تومان)
اسکلت فلزی و سقف عرشه فولادیاز ۳۳۰,۰۰۰تا ۳۷۰,۰۰۰ تومان (از سیصد و سی هزار تومان تا سیصد و هفتاد هزار تومان)
آرماتوربندی و قالب بندیاز ۳۰,۰۰۰ تا ۳۷,۰۰۰ (از سی هزار تومان تا سی و هفت هزار تومان)

*سفتکاری شامل اجرای فنداسیون , سقف و ستون , دیوارهای داخلی و خارجی ,دیوار حیاط و گچ و خاک می باشد.

**در اکثر پروژهها قیمت سفتکاری کمترین قیمت در لیست ( ۲۵۰,۰۰۰ تومان اسکلت بتنی و ۳۰۰,۰۰۰ تومان اسکلت فلزی ) می باشد و رنج زیاد قیمت به دلیل تنوع در متریال های سقف و دیوارها (از سفال تا آکوواپنل و هبلکس ) یا تنوع در طراحی سازه ای (از تیرچه بلوک تا سقف پیش تنیده و کوبیاکس ) می باشد.

 • خاکبرداری و مهاربندی به صورت درصدی (۱۲ درصد هزینها بابت حق الزحمه مهندسی ) انجام می گردد.
 • تخریب به صورت دستمزدی و یا با محاسبه اوراق آهن و مصالح حاصل از تخریب مابتفاوت به کارفرما پرداخت می گردد.

نازک کاری

قیمت نازک کاری ساختمان تابع شرایط مختلفی از  جمله کیفیت و کمیت کار می باشد:

 1. با توجه به تنوع کیفیت محصولات میزان قیمت تمام شده ساختمان ها بسیار متفاوت است به طور مثال برای کف یک واحد مسکونی می توان از سرامیک به قیمت متر مربعی دوازده هزار تومان تا پارکتهای اسکاندیناوی به قیمت متر مربع صد وبیست هزار تومان استفاده کرد و همین طور درسایر اقلام شاهد تنوع در قیمت و کیفیت بیش از ده برابری می باشیم لذا پیمانکاران قبل از اجرا نازک کاری از جدولی تحت عنوان جدول نازک کاری استفاده کرده و نوع متریال و مصالح به کار رفته در هر قسمت ساختمان به انضمام قیمت تقریبی آن را طبق خواسته کارفرما مشخص کرده و با توجه به آن قیمت نازک کاری را تعیین می کنند.
 2. کمیت کار در نازک کاری یکی دیگر از عوامل تعیین قیمت میباشد به طور مثال می تواند نقطه اتمام کار نازک کاری انجام رنگ آمیزی ساختمان باشد و پیمانکار اجرای کابینت و کمد و سایر موارد را برعهده ی کارفرما بگذارد و شاید طبق توافق طرفین  مبله کردن و خرید لوازمی مانند یخچال و گاز و مبلمان ( به طور کلی تحت عنوان فرنیچر ) را طبق دیزاین داخلی بر عهده ی طراح بگذارد لذا همیشه در نظر داشته باشد هنگام نازک کاری ساختمان میزان کار به خوبی و وضوح مشخص گردد تا مانع از اختلافات بعدی گردد به همین منظور کارفرمایان در جدول نازک کاری لیست کارهای اجرایی را قید نموده و با توجه به آن قیمت را تعیین میکنند.

شرکت رویال ساخت در اجرای نازک کاری به دو صورت عمل کرده :

 1. تهیه جدول و لیست نازک کاری طبق خواست کارفرما و سپس ارائه ی طرح دکوراسیون داخلی و نما به صورت ۳ بعدی به کارفرما و باتوجه به آن ارائه ی قیمت تمام شده
 2. ارائه ی طرح دکوراسیون داخلی و نما به صورت ۳ بعدی به کارفرما , تخمین قیمت تمام شده و اجرای پروژه به صورت درصدی ( مابین  12 الی ۱۸ درصد هزینه های ساخت بابت نظارت و حق الزحمه مهندسی ) 

اما به طور نسبی و متوسط اجرای نازک کاری ساختمان طبق جدول ذیل می باشد:

نوع خدماتقیمت به تومان به ازای هر متر مربع
نازک کاری سطح یک*۶۰۰,۰۰۰ تومان ( ششصد هزار تومان )
نازک کاری سطح دو **از ۸۵۰,۰۰۰ تومان به بالا ( از هشتصد و پنجاه هزار تومان به بالا )
محوطه سازیاز ۵۰,۰۰۰ تومان تا ۱۵۰,۰۰۰ تومان ( از پنجاه هزار تومان تا صد وپنجاه هزار تومان )
تاسیسات فاز یک ***۱۲۰,۰۰۰ هزار تومان ( صدو بیست هزار تومان )
تاسیسات فاز دو ****۱۵۰,۰۰۰ هزار تومان ( صد وپنجاه هزار تومان )

*منظور نازک کاری سطح یک شامل اجرای کلیه تاسیسات فاز یک , اجرای کف , سقف و دیوار ها ( اعم از سرامیک , کاشی , کناف , رنگ آمیزی , کاغذ دیواری و……), چهارچوب , در و پنجره , نرده , آسانسور , عایق کاری رطوبتی و صوتی بام و دیوار ها , اجرای نما و محوطه سازی می باشد.

**منظور از نازک کاری سطح دو کلیه کارهای نازک کاری سطح یک بعلاوه ی اجرای تاسیسات فاز دو , کمد و کابینت و کارهای چوبی و … تا ساختمان به طور کامل قابل سکونت باشد.

***منظور از تاسیسات فاز یک اجرای سیم کشی برق و اعلام حریق , لوله کشی گاز , آب و فاضلاب , اطفا حریق و اجرای کانال و تاسیسات گرمایش سرمایش می باشد.

****منظور از تاسیسات فاز دو نصب سیستم روشنایی و برقی ( لامپ , مهتابی , آیفون , اعلام حریق و … ) , نصب شیرآلات و نصب سیستم گرمایش سرمایش میباشد.

قابل ذکر است قیمت های فوق تقریبی بوده و جهت تخمین هزینه تمام شده ساختمان مورد استفاده می گردد و قیمت از ساختمان به ساختمان دیگر و از نقشه به نقشه ای دیگر متفاوت است و ملاک ارایه قیمت تهیه جدول نازک کاری می باشد بنابراین با کارشناسان ما تماس گرفته و به صورت رایگان قیمت دقیق پروژه خود را برآورد نمایید و میزان هزینه و سود آن آگاه شوید.

به بالای صفحه بردن