فاز صفر ، استراتژی پروژه

تعریف اولیه هدف برای موفقیت شما

“چه می خواهم به دست بیاورم؟” – برای هر پروژه ، مرحله از شفاف سازی کار ساخت و ساز تا ایده برنامه ریزی از اهمیت بالایی برخوردار است. این مسئله با قاطعیت تحت تأثیر هدف قرار می گیرد – سؤالی که پاسخ دادن آن اغلب آسان نیست. از این مهمتر ، مهمتر این است که اصولگرایان در این مرحله از متخصصان پشتیبانی می کنند ، زیرا تصمیمات اتخاذ شده در این زمان عواقب بسیار گسترده ای برای معماری و برنامه ریزی شهری و همچنین برای کیفیت اقتصادی و اکولوژیکی ساختمان ها به همراه دارد.

به عنوان یک شریک با تجربه در شروع پروژه های تقریباً در هر اندازه ، مهندسین و مشاوران رویال ساخت از شما به طور حرفه ای با درک ما از فرآیندهای اصلی شما که پایه و اساس کار ما را تشکیل می دهند ، پشتیبانی می کنند. به عنوان مثال ، در مرحله صفر ، کارشناسان صنعت ما برای تجارت در املاک و مستغلات ، مراقبت های بهداشتی یا خودروسازی – فرآیندهای عملیاتی بهینه را برای پروژه شما تضمین می کنند. ما با شما کار می کنیم تا وظیفه ساخت را از اهداف پروژه از طریق تجزیه و تحلیل نیازها تعریف کنیم. ما همچنین در جستجوی یک سایت مناسب و تجزیه و تحلیل پارامترهای پروژه از شما پشتیبانی می کنیم. سرانجام ، به طور مشترک با شما ، حجم پروژه مورد نظر را نهایی می کنیم و این کار را در طراحی فضا و توابع ضبط می کنیم.

با استفاده از یک مدل تخصیص فضا ، کارشناسان ما مناطق ناخالص و کلبه را پیش بینی می کنند. از این طریق آنها هزینه مورد انتظار را محاسبه می کنند. اگر بازده با انتظارات شما مطابقت داشته باشد ، و اگر شاخص مکعب با سایت و انتظارات مقامات محلی سازگار است ، ما در صورت تمایل یک معمار را برای ایجاد یک ایده برنامه ریزی آماده می کنیم. از طرف دیگر ، ما می توانیم یک رقابت معماری یا یک فرآیند انتخاب سرمایه گذار را از طرف شما انجام دهیم. سرانجام ، ما با شما کار می کنیم تا بدون توجه به اینکه مایل به کار با برنامه ریزان فردی یا یک برنامه ریز عمومی ، قراردادهای تجاری فردی یا یک پیمانکار عمومی هستید ، استراتژی اجرای بهینه را برای پروژه خود تعریف کنید.

نظارت ، کنترل

شفافیت پروژه – و سازمانی آماده برای اقدام

مهندسان و مشاوران رویال ساخت ، كيفيت و برنامه ريزي برنامه را به سرمايه گذاران ، خريداران و مستاجرين و نظارت بر برنامه در طول ساخت و ساز ارائه مي دهد. برنامه نظارت بر پرداخت الكترونيكي ما تضمين مي كند كه تخصيص بودجه با خدمات ارائه شده همگام باشد. بدین منظور پیشرفت برنامه ریزی کنترل می شود. در طول بازرسی از سایت ، ما کیفیت به عنوان ساخته شده را با اهداف پروژه مقایسه می کنیم و مربع آنها را با توافق نامه ها – به عنوان مثال در توضیحات ساختمان پیمانکاری.

هنگام کنترل ، مدیر اصلی نقش مدیریت را حفظ می کند و پروژه را از نزدیک دنبال می کند. مهندسان و مشاوران رویال ساخت ، پشتیبانی حرفه ای را برای کنترل برنامه ها و هزینه ها – و در صورت درخواست سطح کیفیت ، فراهم می کند. در اینجا ما با مقایسه عملکرد واقعی با مشخصات پروژه در یک گزارش کنترل ، کارهایی را برای شما انجام می دهیم.

شرکت کنندگان پروژه باقیمانده به عنوان مدیر به شما گزارش می دهند و مستقیماً توسط شما سفارش می شوند. برنامه ریزی مطابق با HOAI (برنامه بنگلادش خدمات و هزینه های معماران و مهندسین) بسته به اینکه آیا جوایز به یک پیمانکار عمومی یا معاملات شخصی اختصاص می یابد ، انجام می شود. خدمات کنترل ما شامل ما نمی شود که یک عملکرد مدیریت را انجام دهیم ، اما کارشناسان ما – که از داده های هدف کار می کنند – نشان دهنده هرگونه انحراف از اهداف است.

ما این رویکرد را در درجه اول برای اصولگرای حرفه ای با تخصص خود – مثلاً با واحد ساخت و ساز خودشان – یا برای پروژه های نسبتاً ساده توصیه می کنیم. کارشناسان ما همیشه در جایی هستند که شما نمی توانید همیشه باشید

مدیریت پروژه

رویکرد ساختار یافته ما دستیابی به هدف را تضمین می کند

برای مدت زمان پروژه شما ، ما به عنوان “واحد ساخت و ساز موقت” شما وظایفی را که شما – به عنوان مدیر اصلی می توانید انجام دهید – انجام می دهیم. تجربه و شایستگی ما شما را از شگفتی های ناخوشایند محافظت می کند. اساس ما برای موفقیت: یک ساختار سازمانی پروژه متناسب با نیازهای شما ، برنامه اجرای دقیق و برنامه ریزی شده و برنامه کنترل شده و کنترل هزینه با نظارت بر کیفیت همزمان. و برای دستیابی به همه اینها ، همه آنچه ما نیاز داریم توافق روشن در مورد اهداف و اعتماد به نفس شما در شایستگی و قابلیت اطمینان ما است.

دستیابی به اهداف پروژه نتیجه احتمالی نیست ، بلکه محصول رویکردی منظم و ساختارمند است. آماده سازی پروژه های حرفه ای و یک استراتژی عملیاتی مطلوب نه تنها می توانند به اوقات کوتاه ساخت و سازهای غیرمعمول برسند بلکه از ناکارآمدی عملیاتی و شکاف عملکرد نیز جلوگیری می کنند.

هزینه دقیق و کنترل مداوم در طول اعطای هر دو قرارداد و صورتحساب ، اطمینان از پیروی از بودجه پروژه و جلوگیری از مذاکرات ناخوشایند مالی اضافی.

و سرانجام ، با اطمینان از تعریف صریح الزامات اصلی و تصفیه نامشخص ، ما را از مطالبات غیر موجه و ادعاهای تکمیلی محافظت می کنیم. و رویکرد خوب ساختار یافته خطر فرآیند شما را به حداقل می رساند.

مدیریت ساخت و ساز ناب

ژنرال های با تجربه پروژه های کارآمد را ارائه می دهند

با استفاده از خدمات مدیریت ساخت و ساز ناب (LCM) ، مهندسین رویال ساخت و مشاوران مشاور ، مدل مدیریت موفق Lean را برای پروژه های ساختمانی و اماکن ساختمان به کار می گیرند. تمرکز روی فرآیندها و گردش کار و همچنین اطلاعات و لجستیک مواد – کار را تثبیت و تسریع می کند.

LCM باعث می شود فرآیندهای برنامه ریزی و ساخت و ساز آنقدر شفاف باشد که موضوعات زود شناسایی شوند ، و اجازه می دهد راه حل ها توسعه یابد. این افزایش قابل توجه در ثبات باعث افزایش کارایی پروژه می شود. همچنین مهمتر از همه بر کیفیت و هزینه ها تأثیر مثبت دارد.

LCM مبتنی بر ترکیبی از کنترل پروژه ، مدیریت پروژه و مدیریت ارزش است. مدیریت ارزش روشهای حل مسئله را با معیار ، روش ساخت ، مدیریت کیفیت و کار تیمی موفق پیوند می دهد.

علاوه بر كنترل فرآيندها ، LCM بر بهينه سازي تداركات سايت تمركز مي كند. برنامه ریزی دقیق جریان های حجمی به متخصصان ما اجازه می دهد تا در مراحل اولیه تخمین های موثقی از مقدار واقعی مواد داشته باشند و مزایای آن شامل کاهش بیشتر هزینه های لجستیک است. مدیران ما نه تنها تجربه زیادی در مدیریت پروژه دارند بلکه در زمینه برنامه ریزی و اجرای ساخت و ساز نیز متخصص هستند. آنها به عنوان “سازندگان اصلی” واقعی ، کل پروژه را برای شما – که مستقل از برنامه ریزان و پیمانکاران کار می کنند – کنترل می کنند و در صورت لزوم مداخله می کنند.

در ابتدای پروژه ، علاوه بر انجام 360 درجه تجزیه و تحلیل ، ما مشخصات سیستم را برای طراحی ساختاری اقتصادی ، راه حل های جایگزین نما و برای فناوری هوشمند سازی ساختمان و مفاهیم انرژی توسعه می دهیم. از طریق تحویل عمیق برنامه ، مدیر ساخت و ساز به طور قابل توجهی خطر ادعاهای تکمیلی را کاهش می دهد. این تیم همچنین به شدت درگیر برنامه ریزی می شود و پیشنهادات جایگزینی را ارائه می دهد تا انتظارات عملکردی و کیفیت اصلی اصلی را برآورده سازد.

مدیریت ساخت و ساز عمومی

امنیت “زیر یک سقف” – بسته بدون نگرانی

با خدمات عمومی مدیریت ساخت و ساز ، علاوه بر مدیریت ساخت و ساز ، ما همچنین برنامه ریزی فنی کلی ، روند مناقصه و مدیریت سایت را انجام می دهیم (همانطور که برای پروژه پالایشگاه روغن خوراکی SENA Kallan در ناریانجونج انجام دادیم). این بدان معناست که شما یک نقطه تماس مسئولانه برای مدیریت ، برنامه ریزی و نظارت دارید که ما را قادر می سازد به عملکرد اوج در پروژه های پیچیده برسیم. چارچوب زمان.

ما تیم برنامه ریزی را در مرحله بسیار اولیه مستقر می کنیم و اعضای آن را در تعریف هدف با شما درگیر می کنیم. معمار باید از مرحله برنامه ریزی مقدماتی به تیم مدیریت عمومی ساخت و ساز ادغام شود. در عین حال ، غربالگری پیمانکاران احتمالی را انجام می دهیم.

به محض نهایی شدن الزامات برنامه ریزی و پیش نویس طراحی معماری ، ما انتخاب پیمانکار واجد شرایط را بر اساس مشخصات خشن انجام می دهیم و Letters of Intent را امضا می کنیم. سپس ما با برنامه ریزان و پیمانکاران همکاری می کنیم تا پیش نویس طرح را بهینه کنیم تا اینکه با اهداف شما و بودجه ثابت مطابقت داشته باشد.

پیمانکاران بر اساس طراحی بهینه شده پیشنهادات بنگاه را ارائه می دهند. اگر پیشنهادات مطابق با برنامه هزینه باشد ، پس از مشاوره با شما ، ما از طرف شما به پیمانکاران اعطا می شویم.

سپس می توانید به عقب تکیه داده و به ما اجازه دهید تا اجرای پروژه را با یک واگذاری عمدتا بدون نقص مدیریت کنیم. برای اطمینان از اینکه ما نه تنها خودمان را کنترل می کنیم بلکه باید شخص ثالثی را کنترل کنید که مستقل از ما باشد.

به بالای صفحه بردن