چه کار می کنیم!

نمای چوب...!

استفاده از چوب در دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. بکار گیری چوب جلوه و زیبایی خاصی به طراحی داخلی ونمای بیرونی ساختمان ها میدهد. که به دلیل ماندگاری بالا و انعطاف پذیر بودن در طراحی و اجرا مورد توجه معماران و طراحان قرار گرفته است.

کاربرد نمای چوب و نرمووود

میزان حرارت و دمایی که طی فرآیند ترمو بر روی چوب اعمال شده است، کاربرد و موارد استفاده ترمووود را مشخص می نماید. به طور کلی دو نوع ترمووودThermo-S و Thermo-D وجود دارد. نوع اول بیشتر در فضاهای داخلی و نوع دوم بیشتر در فضاهای خارجی ، نمای ساختمان و … استفاده می گردد.
در فضاهای باز متریال ها تحت تاثیر اشعه UV خورشید هستند که چوب های ترمو باید در برابر تابش این اشعه محافظت شود. اشعه UV بر رنگ چوب های ترمو تاثیر میگذارد. اما مزیتی که این چوب ها نسبت به دیگر متریال دارند این است که در فرآیند ترمووود از رنگ های مخصوصی استفاده میشود. این رنگ ها دارای پیگمنت های ضد اشعه UV میباشند. زمانی که چوب های نما که تحت تاثیر اشعه UV هستند به مرور زمان دچار تغییر رنگ میشوند که میتوان با رنگ آمیزی مجدد ، دوباره به شکل اولیه خود برگردد.

گروه فنی و مهندسی رویال ساخت با دو هدف اصلی اجراء تخصصی پروژه های ساختمانی و همچنین تولید و نصب انواع پنجره های دوجداره فعالیت خود را آغاز نموده است.

با ما همراه باشید ...